Proces léčení

Reconnective  Healing ®  –  Rekonektivní  léčení  jako  “ otevírání  dveří „

woman-591576_1920Rekonektivní léčení je velmi reálné a může mít zásadní dopad na všechny oblasti života klienta. Představuje bránu k rovnováze a celistvosti, tedy k tomu, abychom sebe sama prožívali tím nejlepším způsobem.  Přesahuje vše, co je tradičně považováno za takzvané energetické léčení. Rekonektivní léčení využívá něčeho, co je mnohem dál – a co je možná na naší planetě přítomno úplně poprvé – a co se jednou díky svému potenciálu a schopnosti vyvíjet se, stane hlavním nástrojem pro lidi hledající řešení své situace v alternativní a komplementární medicíně.

Léčení má vždy mnoho vrstev. U klientů se příliš nezaměřujeme na to, s čím přicházejí ani na to, jestli se léčení stalo tak, jak si to kdokoliv z nás představoval. Někdy lidé vnímají změny ihned, někdy dojde k posunu až časem. Je důležité si uvědomit, že někdy je pro nás klíčové vyléčit se z fyzické nemoci ihned, ale někdy je nemoc pro člověka nástrojem k tomu, aby se naučil vnímat svůj život jiným způsobem.

Rekonektivní léčení není o diagnóze, analýze a hledání symptomů. To znamená, že základem práce praktika Rekonektivního léčení není zkoumat, s jakým problémem klient přichází, ani jak se dále jeho stav vyvíjí. Praktik má být pouze součástí procesu, naladit se na frekvence, ustoupit do pozadí tím, že odpoutá svou mysl od konkrétního problému. Tím se uvolní prostor pro optimální, přirozený proces léčení. To že jsme se v životě dostali do nějaké situace a nebo jsme jakkoliv viditelně onemocněli, nevzniklo jen tak samo o sobě. Je to výsledek mnoha často přehlížených a ignorovaných okolností. Takže i proces léčení může zahrnout celé spektrum změn na mnoha úrovních.

V procesu Rekonektivního léčení neexistuje žádný léčitel. Je jen praktik, který zprostředkuje spojení s tím, co má každý z nás uvnitř a co je zde stále přítomno a každému dostupné. Klient se sám na nějaké úrovni rozhodne, zda se vrátí do stavu přirozené rovnováhy a zdraví.