Rekonektivní léčení

Metoda  s  názvem  Reconnective  Healing ®  –  Rekonektivní léčení

Rekonektivní léčení je bezdotyková metoda frekvenčního léčení, kterou přinesl celosvětově uznávaný lékař Dr. Eric Pearl.

images

Léčivé frekvence navracejí člověka do rovnováhy, tedy do původního stavu harmonie a zdraví. Energie Rekonektivního léčení působí jinak než energetické systémy, které lidstvo dosud používalo. Funguje v mnohem širším spektru, působí na rovině fyzické, psychické i emocionální.  Jeho energie je inteligentní, zaměřuje se cíleně na léčení příčin jakékoliv nerovnováhy, a tím umožňuje eliminovat či zcela odstranit chyby v energo-informačním systému našeho fyzického i psychického těla.

Každá zkušenost s Rekonektivním léčením je naprosto jedinečná. Dochází při něm k přenosu světla a informace. Mnoho lidí zažívá díky jeho vlivu hluboké individuální prožitky. Rekonektivní léčení má schopnost reintegrovat poškozenou DNA, což je vědecky prozkoumáno, zdokumentováno a odborníky popsáno.

Metoda nemůže nikomu uškodit, je podložena vědeckým výzkumem lékařů, kvantových fyziků a univerzit po celém světě. Během několika let jejího používání byly zaznamenány zajímavé výsledky tam, kde klasická medicína selhala. Praxe ukazuje, že je možné dosáhnout s Rekonektivním léčením výborných výsledků i u nemocí jako jsou rakovina, parkinson, roztroušená skleróza, bolesti zad, problémy s klouby, nemoci pohybového ústrojí, problémy s trávením, problémy s tlakem, ledvinové a jiné onemocnění, psychické problémy, deprese a mnoho dalších….

Tak jako u klasické medicíny zde není možné zaručit 100% výsledek pro každého, existují ale pacienti, kterým tato metoda pomohla navzdory předchozímu selhání klasické medicíny. Optimální je absolvovat 2-4 sezení během 7-10 dnů, tím se tělo dostatečně zharmonizuje a nastartuje se proces celkové regenerace. U každého je to však individuální, takže někomu může stačit i 1 sezení.

Doba působení je 30 minut, dochází při něm k vyladění těla na základní frekvenci a návratu do celkové rovnováhy. Účinky jsou shodné jak v případě léčení osobního, tak i v případě léčení prováděného na dálku. Léčení může provádět pouze praktik s mezinárodní certifikací a kvalifikací.